Funkcjonalne i estetyczne płytki ceramiczne Gala Nowa

Funkcjonalne i estetyczne płytki ceramiczne Gala Nowa

Płytki gresowe należą obecnie do jednych z najczęściej wybieranych materiałów wykończeniowych. W sprzedaży można znaleźć gres od bardzo różnych, mniej i bardziej znanych producentów. Wśród nich jest Nowa Gala.

Jakie płytki oferuje Gala Nowa?

Nowa Gala pojawiła się na rynku ponad dwadzieścia lat temu. Przez ten czas firma wyrobiła sobie bardzo dobrą opinię wśród klientów. Do produkcji swoich płytek ceramicznych Nowa Gala wykorzystuje najlepszej jakości materiały. Korzysta także z nowoczesnych technologii. Dzięki temu płytki tego polskiego producenta charakteryzują się doskonałą jakością. W swojej ofercie firma ma płytki ceramiczne w zróżnicowanych kolorach, wzorach i formatach.

Wśród wielu kolekcji uwagę zwraca Gala Nowa Stonehenge. Jest to mrozoodporny Nowa Gala gres przeznaczony do montażu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Nowa Gala Stonehenge dostępne są w trzech kolorach: szarym, jasnoszarym i ciemnoszarym.

Jakie jeszcze kolekcje oferuje Gala Nowa?

Nowa Gala Stonehenge to tylko jedna z kolekcji proponowanych przez tę firmę. Do tych, które są naprawdę bardzo ciekawe zalicza się także Gala Nowa flamenco. Są to płytki przeznaczone do montażu na podłogach. Gala Nowa flamenco nawiązują designem do słonecznej, ciepłej Hiszpanii. Nowa Gala flamenco to płytki przeznaczone do montażu wewnątrz i na zewnątrz. Nowa Gala gres to płytki, które są wyjątkowo odporne na zabrudzenia. Ponadto Nowa Gala gres może być stosowany w kuchniach, łazienkach, salonie, na tarasie i balkonie.

Powiązane wpisy