Wysokiej jakości płytki ceramiczne Gala Nowa

Wysokiej jakości płytki ceramiczne Gala Nowa

Płytki ceramiczne to bardzo popularny materiał wykończeniowy na ściany i podłogi. W sprzedaży można dzisiaj znaleźć nie tylko różne rodzaje płytek, ale też takie pochodzące od różnych producentów. Do tych, które zasługują na uwagę zalicza się te, których producentem jest firma Nowa Gala.

Gala Nowa – co to za firma?

Nowa Gala to polski producent wysokiej jakości płytek ceramicznych. Na rynku Nowa Gala istnieje od dwudziestu pięciu lat. Nowa Gala to firma, której produkty wyróżniają się nie tylko bardzo wysoką jakością, ale także nowoczesnym i modnym designem. Płytki proponowane przez tego producenta są bardzo zróżnicowane pod względem kolorów, wzorów i wielkości.

Doskonale sprawdzają się we wnętrzach zaaranżowanych w różnych stylach. Sprawdzają się nie tylko w kuchni i łazience. Można je wykorzystać także w przedpokoju, a nawet w salonie. Niektóre z kolekcji są mrozoodporne, a to znaczy, że można układać je na zewnątrz.

Jakie płytki oferuje Gala Nowa ?

W sprzedaży dostępny jest nowa gala gres. Firma proponuje gres polerowany oraz szkliwiony. W sprzedaży znajduje się gres Gala Nowa wykonany z najlepszych materiałów. Dzięki temu gres Nowa Gala jest naprawdę bardzo wytrzymały, twardy i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Na uwagę zasługuje między innymi kolekcja Nowa Gala Stonehenge oraz Nowa Gala Flamenco. Płytki Nowa Gala Stonehenge może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz. Kolekcja Nowa Gala flamenco została zainspirowana tradycyjnymi hiszpańskimi płytkami. Płytki Nowa Gala flamenco utrzymane są w ciepłej tonacji kolorystycznej.

Powiązane wpisy