Płytki Stonehenge i flamenco od firmy Nowa Gala

Płytki Stonehenge i flamenco od firmy Nowa Gala

Płytki ceramiczne są od lat chętnie wybieranym materiałem wykończeniowym. Wśród polskich producentów płytek jest między innymi Nowa Gala. Produkty, które oferuje ten producent charakteryzują się bardzo wysokimi walorami użytkowymi i wizualnymi.

Gdzie można montować płytki Gala Nowa?

Nowa Gala powstała dwadzieścia trzy lata temu. Jej specjalnością jest produkcja płytek ceramicznych przeznaczonych zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Płytki Gala Nowa sprawdzają się nie tylko w łazienkach i kuchniach. Z powodzeniem Nowa Gala gres można wykorzystać także w aranżacji salonu i przedpokoju.

Z kolei Nowa Gala gres mrozoodporny sprawdzi się na tarasach i balkonach. Gala Nowa gres doskonale sprawdza się również w obiektach użyteczności publicznej. Oferta tego polskiego producenta posiada bardzo duże walory użytkowe i wizualne. Spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Jakie kolekcje płytek oferuje Gala Nowa?

Jedną z ciekawszych kolekcji jest Gala Nowa Stonehenge. To płytki w dwóch wariantach wykończenia: lappato mat bądź matowe. Płytki Nowa Gala Stonehenge imitują kamień naturalny. Można kupić szare, jasnoszare albo ciemnoszare. Gala Nowa Stonehenge przeznaczone są do wewnątrz i na zewnątrz. Inną kolekcją zasługującą na uwagę jest Gala Nowa flamenco. Jak wskazuje nazwa, Nowa Gala flamenco nawiązuje do Hiszpanii. Nowa Gala flamenco to płytki, które są utrzymane w ciepłej tonacji kolorystycznej. Doskonale pasują do wnętrz w różnych stylach. Można je montować także na zewnątrz.

Powiązane wpisy