Wypożyczalnia aut osobowych

Wypożyczalnia aut osobowych

Wynajem samochodów to usługa ciesząca się bardzo dużą popularnością. Wypożyczalni samochodów jest aktualnie wiele, dlatego też ta wypożyczalnia aut, która chce być konkurencyjna, musi mieć naprawdę atrakcyjną ofertę.

Na ile można podpisać umowę z wypożyczalnią?

Wypożyczalnia aut, która jest elastyczna proponuje wynajem samochodów na bardzo różny czas. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem samochodów krótko-, średnio- i długoterminowy. Krótkoterminowy wynajem samochodów umożliwia wynajęcie samochodu na kilka godzin lub dni.

W przypadku wynajmu średnioterminowego umowa może zostać podpisana na kilka miesięcy. Wynajem długoterminowy może trwać nawet do pięciu lat. Osoby, które interesuje średnio- o długoterminowy wynajem aut, nie muszą posiadać wkładu własnego. W cenę wynajmu wliczane jest ubezpieczenie OC, AC oraz NNW. Wypożyczalnia oferuje minimum formalności i atrakcyjne ceny.

Jakie samochody można wynająć?

Dobra wypożyczalni oferuje wynajem aut nowych, które są regularnie serwisowane w autoryzowanych serwisach. Swoją ofertę wypożyczalnia aut kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Długo działająca na rynku wypożyczalnia samochodów proponuje wynajem aut osobowych różnej klasy.

Klienci mają tez możliwość wynajęcia busa do przewozu osób i samochodu dostawczego. Dobra wypożyczalnia samochodów jest naprawdę bardzo przychylna dla klientów. Jej pracownicy mogą podstawić auto na lotnisko nie tylko w Warszawie, ale też w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach bądź w innym mieście.

Powiązane wpisy