Wszystkie zalety etykiet samoprzylepnych

Wszystkie zalety etykiet samoprzylepnych

Jakie są zalety i zalety producentów etykiet samoprzylepnych? Jest ich tak wiele, że można napisać cały tom, a w ramach jednego małego artykułu staraliśmy się wymienić najważniejsze powody przejścia na ten rodzaj etykiet.

Różnorodność etykiet samoprzylepnych

Wszystko, co nam przyjdzie do głowy, możemy nadrukować na etykiety samoprzylepne. Możemy „bawić się” wyglądem, kształtem, rozmiarem i kolorem. Zdjęcie artystyczne, fotografie, wydruki – wszystko można wydrukować w wysokiej rozdzielczości. Mają nie tylko piękny wygląd, ale także są funkcjonalne. Mogą informować o produkcie lub funkcjonować jako plomby zabezpieczające. Dzięki nim możemy tworzyć koperty bezpieczne i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii etykiety stają się bardziej odporne na światło lub przechowywanie w wysokiej wilgotności lub niskich temperaturach.W przeciwieństwie do suchej etykiety samoprzylepna etykieta ma już samoprzylepną podstawę, dzięki czemu można ją natychmiast nałożyć na pojemnik, nie martwiąc się o to, jak skonfigurować aplikatory.

Wygoda etykiet samoprzylepnych

Wystarczy, że producent wskaże, gdzie i jak produkty będą używane i przechowywane, a producenci etykiet z łatwością wybiorą wszystkie niezbędne elementy do stworzenia etykiety, bez obciążania klienta niepotrzebnymi problemami. W rezultacie naklejanie etykiet jest znacznie prostsze. Dodatkowo etykiety tego typu przylegają do opakowania mocniej niż te produkowane na sucho, ponieważ klej w swoim składzie nie wysycha. W razie potrzeby możesz wybrać specjalny klej, który ma wysoką przyczepność do powierzchni pojemnika i nie wchodzi z nim w różne reakcje, co jest bardzo ważne dla przemysłu chemicznego i spożywczego.

Powiązane wpisy