Pakowanie za pomocą folii stretch

Pakowanie za pomocą folii stretch

Klientom szukającym ekonomicznego i łatwego w użyciu produktu do pakowania i zabezpieczania towaru polecamy wysokiej jakości opaski stretch. Elastyczna opaska stretch to świetny sposób na zabezpieczenie ładunku podczas transportu wewnętrznego. Rozwiązanie to bardzo dobrze sprawdza się do zabezpieczania towaru na palecie.

Dlaczego warto zastosować opaskę stretch do zabezpieczania towaru na paletach?

Oferowana przez nas opaska stretch to doskonała alternatywa dla tradycyjnej folii do owijania palet. Umożliwia szybkie i łatwe pakowanie oraz zabezpieczanie towaru w miejscach, do których jest utrudniony dostęp. Dodatkowo zabezpieczony przy jej pomocy towar jest łatwiejszy do rozpakowania – nie trzeba jej rozcinać, tak jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnej folii stretch.

Największe zalety stosowania elastycznych opasek stretch to:

  • łatwość i wygoda użytkowania,
  • możliwość szybkiego pakowania i zabezpieczania towaru, nawet w trudno dostępnych miejscach,
  • niskie koszty pakowania,
  • ekologia – mniejsza ilość odpadów.

Ważne jest również to, że opaski stretch są bezpieczne dla zabezpieczanego towaru. Nie niszczą kartonów oraz nie pozostawiają kleju, co zdarza się w przypadku stosowania taśmy samoprzylepnej.

Wymiary opaski stretch to 100×1200 mm. Pozwala to zabezpieczyć towar na paletach od 800×1200 mm do 1200×1200 mm. Opaska stretch pakowana jest po 100 sztuk w rolce (30 rolek w kartonie).

Ciekawym tematem są również zgrzewarki szczękowe o których piszemy w nowym artykule.

Powiązane wpisy