OB-360 – maszyna banderolująca

OB-360 - maszyna banderolująca

Bandownica automatyczna OB-360 to profesjonalna wysokowydajna maszyna banderolująca papierem i folią o szerokim zastosowaniu. Urządzenie umożliwia wykonanie do 30 cykli na minutę. Uniwersalność bandownicy automatycznej OB-360 wynika z tego, że pozwala na pakowanie zarówno przy pomocy taśmy foliowej, jak i papierowej. Dodatkowo umożliwia spinanie towaru o różnych wymiarach. Przy jej pomocy można spiąć produkty o wymiarach od 30×10 mm do 420×210 mm. Bandownica automatyczna OB-360 jest łatwa w obsłudze.

Perfekcyjny zgrzew dzięki bandownicy automatycznej OB-360

Zastosowanie bandownicy automatycznej OB-360 umożliwia uzyskanie perfekcyjnego zgrzewu. Możliwość uzyskania jeszcze lepszego zgrzewu to efekt głowicy zgrzewającej, której konstrukcja została ulepszona. Nowa ulepszona głowica zgrzewająca pozwoliła wyeliminować zagięcia oraz uszkodzenia krawędzi taśmy.

Właściwości i cechy charakterystyczne bandownicy automatycznej OB-360

Bandownica automatyczna OB-360 to nowoczesne urządzenie banderolujące o wielu możliwościach. Poniżej przedstawiamy największe zalety tej profesjonalnej maszyny.

  • Wysoka szybkość – do 30 cykli na minutę. Miękkie i elastyczne pakiety mogą być banderolowane bez utraty prędkości.
  • Wszechstronność – możliwość spinania obiektów tak małych jak 30 x 10mm (szer. x wys.) do 420 x 210mm (szer. x wys.).
  • Możliwość zastosowania zarówno taśmy papierowej, jak i foliowej.
  • Nowy system prowadzenia taśmy w ramie umożliwia zastosowanie taśmy foliowej o grubości 60 mic., redukując koszty i emisję odpadu do środowiska.
  • Regulowana siła uciągu – płynna regulacja siły uciągu w zakresie od 5 do 30N.
  • Łatwa obsługa – cykl spięcia może być aktywowany przez proste umieszczenie produktu na blacie roboczym, naciśnięcie przycisku Start lub przy użyciu pedału nożnego.
  • Tryb pauzy – pozostawia tor prowadzenia taśmy w stanie otwartym do czasu, gdy pakiet zostanie usunięty z blatu roboczego. Pozwala to wyeliminować w pewnych zastosowaniach haczenie się lub uszkadzanie krawędzi taśmy.
  • Doskonały zgrzew – ulepszona konstrukcja głowicy zgrzewającej pozwoliła osiągnąć lepszą jakość zgrzewu i eliminację zagięć oraz uszkodzeń krawędzi taśmy.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą pozostałych urządzeń pakujących – tuneli obkurczających, zgrzewarek do folii, maszyn spinających taśmą PP, miniaturowych maszyn spinających. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszego urządzenia.

Dane techniczne maszyny banderolującej OB-360:

wymiary Szerokość: 570mm
Wysokość max: 488mm
Głębokość: 282mm
Wymiary ramy wewnętrzny-prześwit (mm): 420×210
Wymiary paczki (mm) Min: 30 (szerokość), 10 (wysokość)
Max: ograniczone wielkością ramy
Siła uciągu taśmy: 5-30N (0,5-3 kgf) – regulowana płynnie
Taśma: 30mm x 190m 80g (papierowa)

30mm x 200-370m, 60-110um (foliowa)

Waga: 25,5kg
Zasilanie: 110-240V 1-faz, 50/60Hz
Powiązane wpisy