Czym takim jest Drillbinder?

Czym takim jest Drillbinder?

Osobom, które szukają solidnego produktu do mocnego i pewnego zamykania opakowań i worków polecamy niezawodne rozwiązanie jakim jest drillbinder. To bardzo mocne zamknięcie do opakowań w postaci drutu skrętnego o średnicy 1,4 mm. Drut jest powlekany tworzywem.

Drut powlekany tworzywem drillbinder – szybkie i pewne zamykanie worków

Zamykanie worków za pomocą drutu skrętnego to bardzo proste, ale niezwykle skuteczne rozwiązanie. Tego rodzaju drut do worków umożliwia szybkie i pewne pakowanie produktów w workach przy pomocy ręcznego aparatu.

Oferowany przez nas drut powlekany tworzywem do zamykania worków drillbinder dostępny jest w różnych wersjach, dzięki czemu ma uniwersalne zastosowanie.

Parametry drutu powlekanego tworzywem drillbinder:

  • długość od 80 mm do 160 mm,
  • dostępne kolory: zielony, żółty,
  • pakowane po 5000 sztuk.

Bogaty wybór profesjonalnych produktów do pakowania i zabezpieczania towaru

Zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym artykułem o zgrzewarkach szczękowych. Polecamy między innymi sprawdzenie wysokiej jakości taśmy spinające, zapinki do taśm spinających, taśmy samoprzylepne, worki powietrzne, folie i opaski stretch, kątowniki ochronne, napinacze, bandownice, paskowacze do taśm spinających, stojaki do taśm spinających. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo doświadczonych pracowników.

Powiązane wpisy