Bramy przemysłowe i ich rodzaje

Bramy przemysłowe

Zastosowanie bram przemysłowych od dawna jest bardzo powszechne. Montuje się je w najróżniejszych magazynach, halach, myjniach samochodowych, stacjach diagnostycznych. Zapewniają one solidną ochronę temu, co znajduje się we wnętrzach wymienionych budynków. Bramy przemysłowe w Poznaniu czy innym mieście kupimy bez żadnego problemu. Koszt bramy przemysłowej jest uzależniony od tego, jaki rodzaj bramy zdecydujemy się zakupić. Podpowiadamy, jakie bramy przemysłowe dostępne są dzisiaj w sprzedaży.

Bramy segmentowe

Zastosowanie bram przemysłowych tego rodzaju jest bardzo często. Zalety bramy przemysłowej segmentowej to przede wszystkim ogromna oszczędność miejsca. Decydując się na taką bramę, nie musimy martwić się tym, że podjazd pod magazyn jest zbyt krótki. Jaki jest koszt bramy przemysłowej tego typu? Dużo zależy od wielkości samej bramy.

Bramy roletowe

Charakteryzują się zwartą budową. Specjalna kaseta sterująca sprawia, że bez trudu można sterować bramą, wykorzystując do tego pilota. Decydując się na taką bramę przemysłową, należy być świadomym tego, że jednym z jej elementów konstrukcyjnych są prowadnice. Muszą one być regularnie konserwowane. W przeciwnym razie cały układ sterujący może ulec zniszczeniu.

Wymienione rodzaje bram przemysłowych to oczywiście nie wszystko, co znajdziemy w sprzedaży. Bramy przemysłowe w Poznaniu i innych miastach to szeroki wybór produktów. Tych, których ciekawi zastosowanie bram przemysłowych, zalety bramy przemysłowej odsyłamy do naszego innego artykułu pt.: „Bramy przemysłowe: kilka przydatnych informacji

Powiązane wpisy