4 pokojowe mieszkanie na Piątkowie

4 pokojowe mieszkanie na Piątkowie

Szukasz mieszkania dla rodziny w Poznaniu? Warto zainteresować się opcją, jaką są mieszkania 4 pokojowe Poznań Piątkowo, realizowane w nowej inwestycji w tej części miasta. To nie tylko atrakcyjna lokalizacja, ale też wiele udogodnień dla mieszkańców.

Mieszkanie dla rodziny w Poznaniu

Spośród różnych lokali dostępnych na rynku nieruchomości, wśród rodzin z dziećmi dużym powodzeniem cieszą się mieszkania 4 pokojowe Poznań. W Poznaniu nie brakuje takich ofert, zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Ciekawą opcją są nowe mieszkania wznoszone na poznańskim Piątkowie. To atrakcyjna część miasta z dobrą komunikacją i rozwiniętą infrastrukturą. Znajdziemy tu żłobki, przedszkola, szkoły, placówki medyczne, a także obiekty handlowe i rozrywkowe.

Nowa inwestycja na Piątkowie

Jeśli interesują cię mieszkania 4 pokojowe piątkowo, warto poznać ofertę dewelopera. To nowa inwestycja zlokalizowana w pobliżu kampusu uniwersyteckiego na Morasku. W pobliżu znajduje się rezerwat przyrody Żurawiniec oraz Lasek Piątkowski, co daje możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu i obcowania z przyrodą.

Komfortowe mieszkania zostały wybudowane w wysokim standardzie, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i dobrych jakościowo materiałów. Mieszkania mają duże okna, funkcjonalny rozkład, a do dyspozycji mieszkańców są wózkownia i rowerownia. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykończenia mieszkania „pod klucz”.

Powiązane wpisy