Czym takim jest Drillbinder?

Czym takim jest Drillbinder?

Osobom, które szukają solidnego produktu do mocnego i pewnego zamykania opakowań i worków polecamy niezawodne rozwiązanie jakim jest drillbinder. To bardzo mocne zamknięcie do opakowań w postaci drutu skrętnego o średnicy 1,4 mm. Drut jest powlekany tworzywem.

Drut powlekany tworzywem drillbinder – szybkie i pewne zamykanie worków

Zamykanie worków za pomocą drutu skrętnego to bardzo proste, ale niezwykle skuteczne rozwiązanie. Tego rodzaju drut do worków umożliwia szybkie i pewne pakowanie produktów w workach przy pomocy ręcznego aparatu.

Oferowany przez nas drut powlekany tworzywem do zamykania worków drillbinder dostępny jest w różnych wersjach, dzięki czemu ma uniwersalne zastosowanie.

Parametry drutu powlekanego tworzywem drillbinder:

  • długość od 80 mm do 160 mm,
  • dostępne kolory: zielony, żółty,
  • pakowane po 5000 sztuk.

Bogaty wybór profesjonalnych produktów do pakowania i zabezpieczania towaru

Zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym artykułem o zgrzewarkach szczękowych. Polecamy między innymi sprawdzenie wysokiej jakości taśmy spinające, zapinki do taśm spinających, taśmy samoprzylepne, worki powietrzne, folie i opaski stretch, kątowniki ochronne, napinacze, bandownice, paskowacze do taśm spinających, stojaki do taśm spinających. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo doświadczonych pracowników.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *